Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Запрошуємо на прес-конференцію: ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET» - технології майбутнього сьогодні.

13.11.2017

15 листопада 2017 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна») з 11.00 до 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET» - технології майбутнього сьогодні.

 

У прес-конференції візьмуть участь:

  1. Іван Ткаченко - заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, керівник проекту
  2. Михайло Титарчук - заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
  3. Максим Стріха  - заступник Міністра освіти і науки України
  4. Чжан Хуейцзюнь - Радник Посла Китайської Народної Республіки  в Україні
  5. Ольга Афанасьєва, виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)
  6. Олександр Кубраков - виконавчий директор Асоціації “Інформативні технології України”
  7. Роман Кравченко, засновник в IoT Hub (акселератор інтернет-речей)
  8. Сергій Марков – керівник прес-служби Міжнародного виставкового центру

 

21-24 листопада 2017 р. у Києві вже вдруге пройде зустріч інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, представників влади для об'єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України.

 

Форум організовано під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів ТОВ “Міжнародний виставковий центр”.

 

В рамках Форуму відбудуться:

- виставка вітчизняних інноваційних технологій й презентація Startup-проектів, а також Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій - вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представлять понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю;

- Конференція з нагальних питань розвитку, шляхів фінансування і впровадження інновацій  в різних  сферах діяльності;

- Конкурс "Батл ВНЗ" — змагання команд університетів у вирішенні конкретних  завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади;

- День соціальних інновацій, а також інші заходи

 

 

Довідково:

 

Мета Форуму — представлення кращих інновацій у всіх сферах економіки України, пошук інвестицій для їх впровадження. На відміну від інших заходів Форум не має вузької тематичної спрямованості, а тому, що показало перше ж його проведення, відрізняється як масштабом представлення інновацій — загальна площа заходу понад 10 тис. кв.м., так і чисельністю цільової аудиторії, яка, за попередніми заявками, сягатиме до 5 тис. відвідувачів - споживачів інновацій та новітніх технологій.

 

Учасники Форуму - представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники,  автори Startup-проектів й інноваційних технологій - та відвідувачі в конструктивній атмосфері шукатимуть шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток. Саме за цими напрямками сформовано тематичні секції Форуму, що й знайшло змістовне відображення у його складових — Конференції, Виставковій зоні та на Startup Алеї. На сьогодні вже зареєстровано понад 100 учасників експозицій, завершується формування пулу спікерів й експертів, серед яких такі відомі імена, як Чарльз Уайтхед (США) -  професор бізнес-права й директор програми “Право, технологія і підприємництво” Корнельського університету, Грег Олсен (США) — вчений та підприємець, третій космічний турист у світі, Тал Катран (Ізраїль) — розробник Стартап екосистем, Олесь Тимофеєв (Україна) — засновник проекту GeniusMarketing й інші визнані у своїх сферах експерти.

Також в роботі Форуму братимуть участь керівники Уряду України, провідних міністерств і профільних Комітетів Верховної Ради