Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Міжнародний промисловий форум підтверджує статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

23.11.2015

 24 - 27 листопада 2015 року  в Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т.,15, павільйон3, входи 3-А, 3-С) відбудеться 

XIV Міжнародний промисловий форум

 

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Української національної компанії «Укрверстатоінструмент».

Мета і завдання Форуму: сприяння розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування та модернізації основних виробничих галузей України, впровадження енерго і ресурсозберігаючих технологій та обладнання; комплексна демонстрація технологічних можливостей підприємств у створенні інструментарію та обладнання для різних галузей промисловості, зорієнтована на пошук потенційних інвесторів і замовників.

З 2005 року Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Він щорічно підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України з машинобудівної та металообробної тематики.

 

Цього року на площі 10 тис.кв.м. найбільш ефективні досягнення вітчизняної й світової інженерної та науково-технічної думки представляють близько 300 компаній  з 28-ми країн світу.

 

За структурою Міжнародний промисловий форум - це ефективне поєднання дванадцяти взаємопов’язаних спеціалізованих виставок:

·      Металообробка (металообробні технології та обладнання);

·      УкрМашТех (промислові технології, обладнання для машинобудування);

·      УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);

·      УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);

·      УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

·      УкрПластТех (обладнання і технології для виробництва та переробки пластмас);

·      Гідравліка, пневматика;

·    Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);

· УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єкті