Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


На PLAST EXPO UA – 2017”, КИЇВСЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ ЯРМАРКУ і ADDIT EXPO 3D – 2017 представлять техніку й технології, необхідні для інноваційного розвитку України

23.03.2017

  28 - 30 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т,15 павільйон №1, вхід 1) відбудуться

IX Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA – 2017”, 

IX Міжнародна спеціалізована виставка КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК 2017” і

I Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D – 2017

 

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Проведення виставок разом, у спільному блоці надає додаткові переваги учасникам, особливо для розробників технологій, які знаходять застосування у різних суміжних галузях промисловості.

Адже ці заходи об'єднує спільна мета - демонстрація найкращих світових досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького і далекого зарубіжжя.  Саме такі спеціалізовані виставки дозволяють підприємствам ефективно просувати власні розробки, вивіряти економічну доцільність виробництва і конкурентоспроможність своєї продукції та знайомитися з сучасними світовими досягненнями у своїй галузі.  

Загалом на виставках представлено найсучасніші зразки обладнання й технологій з України, Австрії, Білорусі, Італії, Китаю, Німеччини, Польщі, Туреччини, Швейцарії, Тайваню.

PLAST EXPO UA. Сьогодні це єдина виставка в Україні, що об’єднує навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. На її стендах представлено широкий спектр сучасних технологій та обладнання для виробництва і переробки пластмас та пластикових відходів і каучуку, виготовлення з них різних виробів, пропозицій  інноваційних та інжинірингових послуг.

Серед учасників PLAST EXPO UA - Buhler AG, представництво в Україні (оптичн