Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Відкриваємо сезон весняного позитиву — запрошуємо на виставки “ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал” і “Всесвіт краси та здоров’я”! 

22 - 25 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі

(Київ, Броварський пр-т, 15, 1-й павільйон) відбудуться

XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка „ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал - 2017” і

XVІІ Міжнародна спеціалізована виставкаВсесвіт краси та здоровя - 2017”

 

Виставка „ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал — 2017”

Вже 17 років поспіль навесні вся професійна спільнота святкової індустрії очікує на відкриття  Головної весільної виставки країни. Тільки МВЦ, як організатору, вдалося створити щорічний грандіозний виставковий проект, стабільний щодо термінів і місця проведення, який консолідував найкращих фахівців весільної справи, став знаковою подією для професіоналів та яскравим відкриттям весільного сезону для щасливих наречених.

Виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал»  - це найефективніший маркетинговий майданчик як для компаній, які вже добре відомі на українському ринку весільних товарів та послуг, так і для нових підприємств, які бажають розвивати власний бізнес, активно просувати свою продукцію і шукають розширення мережі та географії продажів власних товарів та послуг. Саме вона щорічно забезпечує баєрів та рітейлерів з країн ближнього і далекого зарубіжжя, а також і роздрібних покупців найширшим асортиментом якісної продукції для урочистостей. Також цей виставковий проект є найбільш авторитетним джерелом інформації як для широкого кола професіоналів весільної індустрії, так і для наречених та випускників.

Успішність участі у виставці забезпечено органічним поєднанням алгоритмів двох форматів роботи: В2В - Оптовий майданчик,  і  В2С — Майданчик рітейлу і сервісу.

Оптовий майданчик: виробники й дистриб'ютори, які презентують весільні, вечірні сукні, фати, тканини, мережива, фурнітура, рукавички, біжутерія, аксесуари та інші супутні товари, працюватимуть з спеціальними on-line зареєстрованими відвідувачами — власниками весільних салонів, бутиків, магазинів України і зарубіжжя. Це унікальна платформа для бізнес-зустрічей, яка надає можливість учасникам визначити перспективних агентів і дистриб'юторів, дізнатися більше про клієнтів і їх очікування, прискорити процес продажів.

Майданчик рітейлу і сервісу: тут представники весільних салонів, роздрібних мереж з продажу товарів для весіль і випускних, компаній з надання івент послуг зустрінуть своїх безпосередніх споживачів — майбутніх наречених, випускників та їх батьків та   роздрібних операторів ринку. Саме тут представлено останні тренди весільної і вечірньої моди, найцікавіші пропозиції від кращих стилістів, салонів краси, флористів, майстрів весільної фотографії і відео-зйомки, кондитерів, ювелірів, від ресторанів, транспортних компаній і організаторів святкових подій “під ключ”.

ШОУ-ПРОГРАМА. Ефект роботи виставки посилює формат феєричного інтерактивного шоу,  яке створюватиме неповторну атмосферу піднесення і позитивної енергетики протягом усіх днів роботи виставки. Партнери: шоумен Іван Городецький, продюсерский центр "Квартал концерт", івент-агентство "Gagarin Brothers Event", Freedom Event Hall з потужною командою зіркових ведучих: з  Наталією Валевською, Євгеном та Ларисою Мазур, Дмитром Ступкою та Поліною Лагуновою. Відбудуться дефіле колекцій весільних і вечірніх суконь, демонстрації весільних церемоній у різних стилях, виступи артистів різних жанрів.

БІЗНЕС-ФОРУМ  для фахівців весільної індустрії. Учасники  та гості  форуму зустрінуться з практиками весільного бізнесу, популярними та успішними особистостями, які  поділяться своїми поглядами та міркуваннями щодо розвитку весільного ринку в Україні, відкриють секрети створення успішних проектів.  Спікери: постійний партнер виставки Іван Городецький (ведучий першого реаліті-шоу "Холостяк" на каналі СТБ), Катерина Краснікова (ведуча телепроекту "Одруження наосліп" на 1+1), Олександр Висоцький (співзасновник Всеукраїнського Фестивалю майстрів конферанса "Тост Fest"), Роман Грищук (керівник гумор-студії "Мамахохотала") та інші відомі медійні та арт-персони.

 

Виставка “Всесвіт краси та здоров’я”

Ця виставка щорічно надає можливість виробникам і постачальникам різноманітних косметичних засобів, фахівцям, що працюють в сфері індустрії краси та піклуються про наше здоров’я, налагодити прямий контакт як зі спеціалістами, так і з широким колом кінцевих споживачів.           

Експозиції виставки «Всесвіт краси та здоров'я»  - це представлення широкого вибору продукції, яка вже добре зарекомендувала себе у споживачів, так і презентація нових продуктів на українському ринку.

Зокрема, відвідувачам запропонують натуральну косметику українського виробни