Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Євробачення-2017 пройде в Міжнародному виставковому центрі

13.09.2016

МВЦ стане місцем проведення основних подій пісенного конкурсу Євробачення 2017. Про це стало відомо після брифінгу 9-го вересня в Будинку Уряду, на якому генеральний директор Національної телекомпанії Украни Зураб Аласанія оголосив Київ переможцем відбору серед міст-кандидатів та Міжнародний виставковий центр, як місце проведення конкурсу

Ця новина не стала несподіванкою для колективу МВЦ. Про те, що цей найсучасніший виставковий комплекс України є фактично єдиним майданчиком, придатним для такого масштабного і технічно насиченого дійства, як Євробачення, раніше заявляли Міністр культури України Євген Нищук і Київський міський голова Віталій Кличко.

Як відомо, другий і третій павільйони МВЦ були спроектовані та побудовані з урахуванням забезпечення можливості прийняття й обслуговування заходів формату конкурсу Євробачення. Так, в них значно поліпшені акустичні характеристики, а зали можна об'єднати в єдине приміщення, що дозволяє комфортно розмістити до 18 тис. глядачів.

Висота залів від підлоги до ферм перекриттів складає в центральній частині 25 м. Спеціальна конструкція ферм стелі дозволяє застосовувати різні схеми розміщення надважкої світло і звукоапаратури - наприклад, підвіси в будь-якій частині сцени розраховані на навантаження до 1 т. на кв.м., до 240 тонн витримують ферми в центрі другого залу, що дозволяє організовувати сучасні об'ємні концертно-театральні ефекти, а відсутність колон у залах надає можливості для реалізації будь-яких творчих задумів.

Поруч в структурі комплексу розташовані 16 стаціонарних конференц-залів, гардероби, інші допоміжні приміщення, які можна вико