Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


Найпозитивніші виставки року - „Весілля & Випускний Бал” і «Всесвіт краси та здоров’я» - відкривають весняний сезон!

11.04.2016

За традицією в квітні гостинно відкриває двері Головна весільна виставка країни, яка вже багато років поспіль є не тільки знаковою подією для фахівців весільної справи, а й відкриттям сезону весільних та випускних свят. 

Високий рівень професіоналізму учасників, широкий асортимент якісних товарів і послуг, яскраві стендові презентації, феєрична шоу-програма створюють неповторну атмосферу піднесеності та позитивної енергетики протягом усіх днів роботи виставки, і це відчувають всі — і ті, хто бере в ній участь, і відвідувачі, і організатори цього проекту. 

Унікальною територією позитивних емоцій та яскравих вражень, епіцентром весільних та святкових подій стане й цьогорічна виставка „Весілля & Випускний бал– 2016”. 

Саме тут фахівці та численні відвідувачі отримають виняткову можливість дізнатися про останні тенденції весільної та вечірньої моди, познайомитися з кращими ведучими і організаторами святкових подій «під ключ», майстрами весільної фотографії і відео-зйомки, флористами, дизайнерами, рестораторами, кондитерами, ювелірами, зустріти цікаві пропозиції від салонів краси, транспортних і туристичних компаній. 

Програма виставки „Весілля & Випускний бал– 2016” сповнена  професійними заходами та яскравими шоу-подіями.

В перший день відбудеться Бізнес-форум для спеціалістів весільної індустрії (організатор:  Компанія "Дискусійний клуб з Мариною Іщенко та Ігорем Земаном"). В ході форуму пройдуть обговорення різних питань з організації весілля, ведення бізнесу, взаємодії із замовниками. 

Справжня окраса заходу і центральне місце видовищних подій - це сцена і Зона проведення весільних церемоній. Багатожанрова шоу-програма сповнена виступами артистів, співаків, музикантів, танцювальних колективів, показами колекцій ексклюзивного весільного та вечірнього вбрання, майстер-класами для наречених з усіх тонкощів підбору весільних суконь та макіяжу, постановкою весільного танцю, презентаціями виїзних церемоній.

Так, відбудуться виступи акторів-ведучих та інтермедії театру "Чорний квадрат", зокрема - Шоу театральне чтиво,  імпровізації на теми "Випускний бал", "Освідчення" і "Як вдало вийти заміж" та представлення “Нестандартної весільної церемонії”. Яскраві виступи шоу-балету "La Rouge", саксофоніста Вадима Дроздовського, фокусника Юрій Мончака, володаря премії "Merlin Award", кавер групи "F.L.I.R.T." змінюватимуть не менш блискучі презентації весільних церемоній від Ольги Стрельцової та інших церемоніймейстерів, дефіле неперевершених весільних колекцій від відомого українського дизайнера Оксани Полонець та Торгової марки "Natalia Wedding Style". Семінар переможця європейських конкурсів,  засновника весільного модного дому "Maxima" Марина Гуралюка допоможе нареченим бути чарівними, правильно підібрати весільну сукню, а "Студія стилю Світлани Медведєвої" проведе практичний майстер-клас з демонстрацією виконання весільного образу.

Міжнародна виставка “Всесвіт краси та здоров’я” вже віддавна стала визнаним місцем зустрічі професіоналів б'юті-індустрії, виробників товарів і послуг та безпосередньо кінцевих споживачів. Саме можливість наочно продемонструвати якість та особливість товарів і послуг широк