Міжнародний Виставковий Центр
Русский
English
Новини
Порядок акредитації СМІ
Фотоальбом
Мапа сайту
© Міжнародний Виставковий Центр, 2016.
Усі права захищені.
© Розробка та підтримка: ВСС & РОМАРТ, 2009-2016.
Усі права захищені.


21-23 жовтня в МВЦ відбувся ХХІІІ з’їзд хірургів України

07.11.2015

 21-23 жовтня 2015 р., в Києві, в Міжнародному виставковому центрі, відбувся ХХІІІ з’їзд хірургів України – науково-практичний форум державного значення, що об’єднав фахівців хірургічного профілю, як вітчизняного, так і міжнародного рівня.

 

Організаторами заходу виступили Асоціація хірургів України, ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України, Національна академія медичних наук України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України.

За часів незалежної України Київ вперше приймав вітчизняних хірургів, зібравши більш ніж 3700 учасників гостей та відвідувачів цього поважного форуму з усіх регіонів країни (ХХІІ з’їзд хірургів Української РСР проходив 19-21 листопада 1970 р.), а також провідних фахівців з Германії, Польщі, Чехії, Литви, Молдови та США.

З’їзд був присвячений обговоренню найважливіших проблем і перспектив розвитку сучасної хірургії, розбудові нової системи надання хірургічної допомоги населенню України, і окремо, вперше за багато років, зважаючи на виклики часу, – питанням військово-польової хірургії, особливостям надання медичної допомоги пораненим з мінно-вибуховими та вогнепальними ураженнями, етапності хірургічної допомоги та хірургічній реабілітації поранених.

 «Переконаний, що відданість справі та бажання удосконалювати хірургічні практики сприятимуть подальшому розвитку системи охорони здоров`я…» зазначив у своєму вітанні учасникам з`їзду Президент України Петро Порошенко.

«Такі зібрання справляють стимулюючий ефект на подальший розвиток української медичної науки, оскільки саме на них відбувається обмін набутим досвідом…»  відмітив у своєму письмовому зверненні до присутніх Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

«Тисячі проведених операцій – в польових госпіталях, районних та обласних лікарнях, військово-медичних клінічних центрах та в інститутах Національної академії медичних наук  - це тисячі врятованих життів українських воїнів, тисячі повернутих родинам синів, чоловіків, батьків…» наголосив у своєму посланні хірургам Міністр оборони України Степан Полторак.

«Держава вже цього року відновила навчання на військових кафедрах, розробляє військово-медичну доктрину, в якій визначила відповідні пріоритети, у тому числі і з навчання медичних працівників, як лікарів, так і фельдшерів та медичних сестер…», - сказав під час відкриття заходу заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський.

На прес-конференції, котра відбулася одразу після відкриття з`їзду (були присутні представники Міноборони, Верховної Ради, Національної академії медичних наук та МОЗ України), ключовими стали питання організації допомоги пораненим під час проведення АТО, організаційні та медичні проблеми військово-польової медицини, а також перспективи розвитку вітчизняної хірургії в умовах реформування системи охорони здоров’я та децентралізації, переходу до страхової медицини, обговорення правових аспектів діяльності хірургів та їх взаємовідносин із пацієнтами.

21 жовтня таємним голосуванням було обране Правління асоціації хірургів України, котре у свою чергу більшістю голосів обрало Голову правління –